This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies according to current browser settings. Click here to learn more about Cookie Policy .
OK| Colour: | Brush Copper |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Installation method: | Screw-mounted |
| Width | 187 mm |
| Height | 80 mm |
| Depth | 118 mm |
| Series: | Ori |
| Warranty: | 24 months |
| Manufacturer: | Rea |
Take care of every detail and maximum functionality of your bathroom with the Ori toilet paper holder with shelf in brushed copper. This elegant and extremely practical accessory fits perfectly into modern trends, combining minimalist form with a jewelry-like finish and daily convenience.
By choosing the Ori Brushed Copper toilet paper holder with shelf, you are opting for the perfect combination of modern design and extremely useful functionality.
Stay up to date with our offer, sales and special offers!
We ship orders no later than the next working day after their payment (or selecting the cash on delivery payment option). All shipments are insured and carefully and safely packed.
Shipments up to 30 kg are sent by DPD courier, shipments over 30 kg are sent by the Rohlig-Suus shipping company. Shower enclosures, shower doors and other products that require special care are shipped on pallets, in a vertical position, on a specially built frame.
Mail: tutumi@tutumi.pl
Hotline: +442080896540
(from Monday to Friday: 7:00 a.m. – 8:00 p.m.)