This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies according to current browser settings. Click here to learn more about Cookie Policy .
OK| Colour: | Brush Gold |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Installation method: | Screw-mounted |
| Width | 140 mm |
| Height | 95 mm |
| Depth | 75 mm |
| Series: | Rivo |
| Warranty: | 24 months |
| Manufacturer: | Rea |
Take care of an elegant and functional detail in your bathroom with the Rivo toilet paper holder in brushed gold. This original model combines a distinctive, modern form with classic utility, creating an extremely stylish accessory for the toilet area.
By choosing the Rivo Brushed Gold toilet paper holder, you are opting for a jewelry-like and extremely practical accent that will perfectly complete the look of your bathroom.
Stay up to date with our offer, sales and special offers!
We ship orders no later than the next working day after their payment (or selecting the cash on delivery payment option). All shipments are insured and carefully and safely packed.
Shipments up to 30 kg are sent by DPD courier, shipments over 30 kg are sent by the Rohlig-Suus shipping company. Shower enclosures, shower doors and other products that require special care are shipped on pallets, in a vertical position, on a specially built frame.
Mail: tutumi@tutumi.pl
Hotline: +442080896540
(from Monday to Friday: 7:00 a.m. – 8:00 p.m.)