This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies according to current browser settings. Click here to learn more about Cookie Policy .
OK| Colour: | Brush Gold |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Installation method: | Screw-mounted |
| Width | 170 mm |
| Height | 40 mm |
| Depth | 80 mm |
| Series: | Ori |
| Warranty: | 24 months |
| Manufacturer: | Rea |
Take care of every detail of your bathroom with the Ori toilet paper holder in brushed gold. This elegant and extremely functional accessory fits perfectly into the latest trends, combining a minimalist form with a jewelry-like finish.
By choosing the Ori Brushed Gold paper holder, you are opting for the perfect combination of modern design and reliable functionality.
Stay up to date with our offer, sales and special offers!
We ship orders no later than the next working day after their payment (or selecting the cash on delivery payment option). All shipments are insured and carefully and safely packed.
Shipments up to 30 kg are sent by DPD courier, shipments over 30 kg are sent by the Rohlig-Suus shipping company. Shower enclosures, shower doors and other products that require special care are shipped on pallets, in a vertical position, on a specially built frame.
Mail: tutumi@tutumi.pl
Hotline: +442080896540
(from Monday to Friday: 7:00 a.m. – 8:00 p.m.)