This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies according to current browser settings. Click here to learn more about Cookie Policy .
OK| Height | 900 mm |
|---|---|
| Width | 900 mm |
| Depth | 20 mm |
| LED lighting: | Yes |
| Frame: | No |
| Shape: | Round |
| Anti-fog heater: | Yes |
| Power | 12 W |
| Warranty: | 24 months |
| Manufacturer: | Rea |
Appreciate elegance and modernity in your bathroom thanks to a unique solution such as the set of two round LED bathroom mirrors by REA. This innovative and stylish combination allows you to create a one-of-a-kind wall arrangement that will impress every user. Made of the highest quality materials, the illuminated mirrors not only visually enlarge the space but also provide reliability and proper lighting during daily care routines.
Stay up to date with our offer, sales and special offers!
We ship orders no later than the next working day after their payment (or selecting the cash on delivery payment option). All shipments are insured and carefully and safely packed.
Shipments up to 30 kg are sent by DPD courier, shipments over 30 kg are sent by the Rohlig-Suus shipping company. Shower enclosures, shower doors and other products that require special care are shipped on pallets, in a vertical position, on a specially built frame.
Mail: tutumi@tutumi.pl
Hotline: +442080896540
(from Monday to Friday: 7:00 a.m. – 8:00 p.m.)