This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies according to current browser settings. Click here to learn more about Cookie Policy .
OK| Height | 475 mm |
|---|---|
| Width | 365 mm |
| Depth | 85 mm |
| LED lighting: | Yes |
| Frame: | Yes |
| Frame colour: | Black |
| Frame material: | Metal |
| Shape: | Rectangular |
| Anti-fog heater: | No |
| Model: | Lumi |
| Power | 12 W |
| Warranty: | 24 months |
| Manufacturer: | Rea |
Discover a new dimension of daily care and feel like you are in a professional makeup studio thanks to the Lumi Black 30×40 cm standing LED mirror. This elegant and extremely functional solution combines modern design with precise lighting that highlights every detail of your makeup, providing ideal working conditions at any time of day.
By choosing the Lumi Black 30×40 cm standing LED mirror from REA, you invest in top-quality craftsmanship and durability that will last for years of intensive use. The solid base, intuitive touch controls, and elegant black finish make it not only a practical tool but also a luxurious addition to any bedroom or dressing room.
Stay up to date with our offer, sales and special offers!
We ship orders no later than the next working day after their payment (or selecting the cash on delivery payment option). All shipments are insured and carefully and safely packed.
Shipments up to 30 kg are sent by DPD courier, shipments over 30 kg are sent by the Rohlig-Suus shipping company. Shower enclosures, shower doors and other products that require special care are shipped on pallets, in a vertical position, on a specially built frame.
Mail: tutumi@tutumi.pl
Hotline: +442080896540
(from Monday to Friday: 7:00 a.m. – 8:00 p.m.)