This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies according to current browser settings. Click here to learn more about Cookie Policy .
OK| Model: | APP1955-2-W |
|---|---|
| Lamp type: | Ceiling - hanging |
| Width (mm) | 100 mm |
| Height | 60 mm |
| Cable length | 1800 mm |
| Power: | Mains ~ 220V - ~ 240V |
| Manufacturing material: | metal |
| Lamp colour: | black |
| Number of light points: | 1 |
| Thread used: | E27 |
| Light colour: | depending on the bulb |
| Light source included: | No |
| Room: | office, dining room, corridor/staircase, kitchen, children's room, salon, bedroom, universal |
| Maximum bulb wattage: | 60W |
| additional features: | height adjustment |
| Manufacturer: | Toolight |
Stwórz własną, unikalną aranżację świetlną dzięki przewodowi z oprawką E27. To idealne rozwiązanie dla miłośników stylu DIY, loftowego oraz minimalistycznego. Dzięki prostej konstrukcji i wysokiej jakości materiałom, produkt pozwala na błyskawiczne stworzenie stylowej lampy wiszącej, która idealnie dopełni wnętrze Twojej kuchni, salonu czy sypialni.
Przewód przedłużający z oprawką E27 to narzędzie, które uwalnia Twoją kreatywność. Niezależnie od tego, czy planujesz zawiesić dekoracyjną żarówkę solo, czy chcesz odświeżyć wygląd ulubionego abażuru, ten produkt zapewni Ci niezawodność i perfekcyjny efekt wizualny. Wybierając to rozwiązanie, stawiasz na funkcjonalność, która stanie się wyrazistym punktem Twojej domowej aranżacji.
The best term for a Tutumi store is “open”. Open to new opportunities, a wide and varied range, but above all open to the needs and suggestions of our customers. The knowledge and experience we have gained and we are constantly gaining while building our brand allows us to guarantee * the highest level of service for your order *. We have already been trusted by over 500,000 people, which is influenced by factors such as the highest quality of products, trouble-free contact with the customer and a very wide range of products. The Tutumi brand also includes brands such as Bluegarden, Flexifit and Kigu. As a result, our range is comprehensive and reaches a wide range of customers.
Stay up to date with our offer, sales and special offers!
We ship orders no later than the next working day after their payment (or selecting the cash on delivery payment option). All shipments are insured and carefully and safely packed.
Shipments up to 30 kg are sent by DPD courier, shipments over 30 kg are sent by the Rohlig-Suus shipping company. Shower enclosures, shower doors and other products that require special care are shipped on pallets, in a vertical position, on a specially built frame.
Mail: tutumi@tutumi.pl
Hotline: +442080896540
(from Monday to Friday: 7:00 a.m. – 8:00 p.m.)