This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies according to current browser settings. Click here to learn more about Cookie Policy .
OK| Installation method: | Countertop |
|---|---|
| Material: | Artificial Stone (composite stone) |
| Colour: | Beige, Stone effect |
| Finish: | Matt |
| Length | 590 mm |
| Width | 380 mm |
| Height | 170 mm |
| Depth | 110 mm |
| Shape: | Oval, Asymmetrical |
| Faucet hole: | No |
| Overflow opening: | No |
| Manufacturer: | Rea |
Introduce modern design to your bathroom with the Zoe Marlo countertop washbasin. This model stands out with its unique, asymmetrical form and an elegant finish inspired by natural marble. Made of innovative Artificial Stone composite, it is the perfect combination of high aesthetics and everyday durability.
By choosing the Zoe Marlo washbasin, you are opting for a product that breaks patterns, combining bold asymmetry with timeless elegance. It is an excellent proposal for those looking for unique and stylish solutions for their bath salon.
Stay up to date with our offer, sales and special offers!
We ship orders no later than the next working day after their payment (or selecting the cash on delivery payment option). All shipments are insured and carefully and safely packed.
Shipments up to 30 kg are sent by DPD courier, shipments over 30 kg are sent by the Rohlig-Suus shipping company. Shower enclosures, shower doors and other products that require special care are shipped on pallets, in a vertical position, on a specially built frame.
Mail: tutumi@tutumi.pl
Hotline: +442080896540
(from Monday to Friday: 7:00 a.m. – 8:00 p.m.)