Bathroom LED wall sconce SWE050-1W 60 cm Black
ID: 13339
New
ID: 13339
    Delivery information: 3-6 days
  • The selected variant is now unavailable.
    Notify me when product is available:
Technical parameters
Model: SWE050-1W
Lamp type: Sconce
Length 600 mm
Width (mm) 100 mm
Height 50 mm
Power: Mains ~ 220V - ~ 240V
Manufacturing material: aluminium, plastic
Light output: 501 - 1000 lm
Lamp colour: black
Number of light points: integrated LED source
Thread used: Integrated LED source
Light colour: neutral
Color temperature: 4000K
Light source included: Yes
Energy class: F
Tightness class: IP20
Room: office, dining room, corridor/staircase, kitchen, children's room, salon, bedroom, universal
Power: 12W