This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies according to current browser settings. Click here to learn more about Cookie Policy .
OK| Colour: | Brush Gold |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Installation method: | Screw-mounted |
| Width | 35 mm |
| Height | 70 mm |
| Depth | 75 mm |
| Series: | Vibe |
| Warranty: | 24 months |
| Manufacturer: | Rea |
Complete your bathroom arrangement with a subtle yet extremely stylish accent thanks to the Vibe single bathroom hook in brushed gold. This hook is a perfect combination of modern minimalism and a luxury finish, which will work well in any washing or bathing zone, ensuring convenience and aesthetic order.
By choosing the Vibe Brushed Gold single hook, you opt for a minimalist design that never goes out of style. It is a small detail that can completely change the look of a wall, giving it a luxury touch and top-level functionality.
Stay up to date with our offer, sales and special offers!
We ship orders no later than the next working day after their payment (or selecting the cash on delivery payment option). All shipments are insured and carefully and safely packed.
Shipments up to 30 kg are sent by DPD courier, shipments over 30 kg are sent by the Rohlig-Suus shipping company. Shower enclosures, shower doors and other products that require special care are shipped on pallets, in a vertical position, on a specially built frame.
Mail: tutumi@tutumi.pl
Hotline: +442080896540
(from Monday to Friday: 7:00 a.m. – 8:00 p.m.)